S podnikatelským úvěrem od Fio banky má Vaše podnikání zelenou

instituce-fiobanka.jpg
foto: Fio banka

Kolik geniálních nápadů se již obrátilo v prach, protože na ně dotyčný jednoduše neměl dostatek finančních prostředků. Místo výhodného podnikání jej často čekalo živoření v bídě a smutek nad tím, že svoji vizi nedostal příležitost uskutečnit. To však již dnes není možné! Podnikatelský úvěr od Fio banky dá šanci takřka všem!

Fio banka poskytuje podnikatelské úvěry až do výše 270 milionů Kč

Při svém rozjezdu přitom nemusíte nijak troškařit, protože nabídka této bankovní instituce je skutečně nadmíru štědrá. Fio banka Vám poskytne úvěr ve výši 3 – 270 milionů Kč, přičemž doba jeho splatnosti může být až 8 let! V případě dohody s bankou dokonce není vyloučen ani delší časový úsek. Potřeba však je, abyste se mohli zaručit nemovitostí, případně i bonitními pohledávkami a movitým majetkem. Je samozřejmé, že ocenění nemovitosti je pro klasické zástavy poskytováno zcela zdarma. Jste nyní smutní, protože nic z výše řečeného do zástavy dát nemůžete? Ještě není všem nadějím konec! Uvažovat lze i o ručení prostřednictvím cenných papírů nebo dopravní techniky, které skončil leasing. Na paměti je však nutné mít, že výše úvěru bývá přímo úměrná kvalitě Vámi poskytnuté zástavy.

Podnikatelský úvěr od Fio je poskytován na denní bázi

Při svém podnikatelském rozjezdu, který bývá zpravidla velmi těžký, určitě nestojíte o to, aby ho ještě více brzdily různé poplatky. Fio proto poskytuje vedení Vašeho úvěru, účtu i platební styk zcela zdarma. Každý pak jistě ocení skutečnost, že úrok je počítán vždy na denní bázi a není se tudíž nutné obávat žádných sankcí v případě předčasného splacení úvěru. Výše úroků bývá stanovena individuálně za pomoci kladného nebo záporného úrokového navýšení, jež je aktuálně 5,9 % ročně. Pokud potřebujete ke svému podnikání půjčit částku nižší než 3 miliony Kč, neměl by Vaší pozornosti v žádném případě uniknout kontokorentní úvěr od této banky!

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Půjčka před výplatou

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie. Použitím této stránky souhlasíte s pravidly používání cookie. Více informací zde.