Út

Presto půjčka od UniCredit je pro vás k dispozici i s lákavým bonusem

instituce-unicredit.jpg
foto: UniCredit

Potřebujete rychle peníze a nevíte, kde je seženete za co nejvýhodnějších podmínek? STOP! Vaše hledání právě skončilo! Presto půjčka od UniCredit je pro vás tím nejlepším možným řešením. Peníze máte k dispozici v podstatě ihned a při splnění několika podmínek se můžete těšit i z milého bonusu.

UniCredit vám k půjčce jen tak přidá 3 000 Kč!

Jestliže uzavřete půjčku s minimální dobou trvání 60 měsíců, ke které si sjednáte pojištění schopnosti splácet a jste zároveň aktivními majiteli účtu u UniCredit, máte skoro vyhráno. Nyní již jen stačí, aby celková výše vašeho úvěru byla vyšší než 100 000 Kč a můžete se těšit na bonus 3 000 Kč, který vám tato bankovní instituce věnuje jen tak! To ale rozhodně nebude ta hlavní motivace, proč se rozhodnete pro Presto půjčku, ale spíše již jen taková pomyslná třešnička na dortu. Důležitější je, že správa i vedení vašeho úvěrového účtu je zcela zdarma a úroková sazba se pohybuje od velmi sympatických 3,9 % p. a.

Splátku Presto půjčky od UniCredit Bank můžete až 5krát odložit

Banka vám peníze půjčí na cokoli, a to až do výše 1 000 000 Kč na dobu splatnosti i 96 měsíců. Má přitom pochopení pro to, že ne vždy můžete při nejlepší možné vůli být schopni dostát svým závazkům. Z toho důvodu nabízí svým klientům jedinečnou příležitost odložit si až 5krát svoji splátku, přičemž nemusí platit dokonce ani měsíční poplatek! Tuto možnost je však možné využít až od desáté měsíční splátky. UniCredit Bank vám doporučuje uzavřít si k Presto půjčce i Pojištění schopnosti splácet s volbou pojistného rizika, jež vás může ušetřit celé řady problémů. Presto půjčka dělá skutečně čest svému jménu. Stačí jediná návštěva banky a po podpisu smlouvy máte peníze ihned na svém účtu připravené k okamžitému čerpání!

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Půjčka před výplatou

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie. Použitím této stránky souhlasíte s pravidly používání cookie. Více informací zde.