GE Money Vás se svojí Konsolidací půjček vytáhne z problémů

instituce-gemoney.jpg
foto: GEmoney

Nezvládáte splácet svoje závazky? Určitě nejste jediní, komu se taková nešťastná věc přihodila, takže stud není v žádném případě na místě! Je ovšem potřeba začít tento problém co nejdříve řešit. Média jsou plná příběhů lidí, kteří tento radikální řez stále odkládali a odsouvali, až jim nakonec skutečně nebylo pomoci.

Řešení přitom bylo tak snadné! Konsolidace půjček GE Money již hodila záchranný kruh celé řadě trosečníků, kteří se možná nacházeli v ještě mnohem složitějších situacích než Vy. Neváhejte a nechte se také zachránit před utonutím v moři stále nezvladatelnějších splátek.

GE Money konsoliduje Vaše závazky a ještě Vám poskytne peníze navíc

Zní to neuvěřitelně, ale všechny Vaše závazky budou sloučeny do jediné půjčky, která bude navíc mimořádně výhodně úročena. Je zcela lhostejné, zda máte pohledávky u jednoho nebo deseti věřitelů, podstatné pro bezproblémové sjednání je, aby jejich výše nepřesáhla 800 000 Kč. Vy přitom nebudete mít s vyřizováním v podstatě žádné starosti, protože GE Money vše zařídí u dalších finančních institucí za Vás. Neváhejte a zahrňte do Konsolidace půjček i závazky Vašich rodinných příslušníků! Je jen na Vašem výběru, za jak dlouho Konsolidaci splatíte. Není problém tak učinit až v průběhu 120 měsíců. Je nanejvýš pravděpodobné, že v rámci Konsolidace Vám bude umožněno získat i nějaké finance navíc, které můžete použít podle Vašeho rozvážení.

GE Money Bank Vás vytáhne zpátky na hladinu

Znatelnou úlevu pocítíte hned další měsíc, přičemž termín splátky si zvolíte takový, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Dejte sbohem placení poplatků z celé řady půjček, když můžete platit jen za jednu! GE Money Bank vyřizuje pro všechny případy pojištění pro případ plné pracovní neschopnosti, ztráty zaměstnání nebo invalidity III. stupně u pojišťovny BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a. s. S touto Konsolidací půjček se budete moci opět zhluboka svobodně nadechnout!

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Půjčka před výplatou

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie. Použitím této stránky souhlasíte s pravidly používání cookie. Více informací zde.