Po

Era nabízí Era hypotéku až do 100 % zástavní hodnoty nemovitosti

instituce-era.jpg
foto: era

Zasaď strom, postav dům, zploď syna! Toto rčení platí již několik staletí. Přestože s plodností je to mezi českými muži stále více na pováženou, snad ještě větším problémem se stává úkol číslo dvě, který se týká stavby domu.

 

To je totiž stále nákladnější záležitost a za hotové dnes postaví skutečně jen výjimky. Kde však vzít hypotéku, která vás nesedře z kůže? Lidé, kteří již jsou majiteli Era hypotéky, vám na tuto otázku dají jasnou a spokojenou odpověď.

Era hypotéka umožňuje pořídit si nové bydlení i získat peníze na větší rekonstrukci

 

Pořídit si hypotéku na bydlení přitom v této bance zdaleka nemusíte jen na to nové, stejně tak můžete uskutečnit větší rekonstrukci stávajícího bydlení. Oproti jiným bankám je přitom velkou výhodou možnost půjčit si až do 100 % zástavní hodnoty nemovitosti. Úroková sazba, která je vypočítaná právě pro vás, má 30 denní garanci. Era přitom odměňuje věrné klienty – ti mohou využít varianty hypotéka s bonusem, kdy jim jsou odpuštěna 4 % z výše úvěru. Vítanou možností je také případné sjednání mimořádných splátek.

 

Využijte éra přihlášení a ušetřete čas při vyřizování hypotéky!

 

Na Era hypotéce zákazníci oceňují skutečnost, že po éra přihlášení si ji mohou pohodlně sjednat i na internetu za pomoci internetového bankovnictví. V současnosti je mimořádná příležitost ke sjednání hypotéky v této bance, protože garantovaná úroková sazba je 1,99 % pro hypotéku s 5letou dobou fixace a 70% poměrem výše úvěru k hodnotě nemovitosti. Podmínkou je jen pojištění úvěru ČSOB Pojišťovnou a inkaso splátky z ČSOB běžného účtu. Era hypotéka je nabízena ve výši od 200 00 Kč, přičemž splátky hypotéky je možné si rozčlenit až na 40 let! Při jejím pořizování lze využít i tzv. doplňkovou část a navýšit si hypoteční úvěr až o 20 %, přičemž tyto finance je možné využít kupříkladu na vybavení domácnosti.

 

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Půjčka před výplatou

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie. Použitím této stránky souhlasíte s pravidly používání cookie. Více informací zde.