Články na téma finance, půjčky, oddlužení a nebankovní půjčky

Út

Ferratum nabízí i bonusový program. Jak vypadá?

Když si bereme půjčku, jistě se zajímáme také o možné výhody, které s ní jsou spjaté. Ani společnost Ferratum není výjimkou a několik zajímavých nám nabídne. Pokud něco dominuje, je to bonusový program.

číst článek
So

Proč nakupovat pobyty na Slevomat?

Plánujete pobyt a nevíte, kde ho koupit? Pokud je to pravda, pojďte se společně s námi podívat na jednu zajímavou možnost. S tou přichází Slevomat. Jeden z nejznámějších slevových portálů u nás.

číst článek
St

U Cofidis můžete svou půjčku také pojistit

Není to jenom široká nabídka úvěrových produktů, kterou nám může Cofidis nabídnout. Je to také široká škála dodatečných služeb, díky kterým můžeme získat ochranu a řadu zajímavých jistot.

číst článek
Ne

Jaké hlavní typy úvěrů nabídne Cetelem?

Tato společnost je známá hlavně díky svým standardům, díky své odpovědnosti, ale i díky bohaté nabídce úvěrových produktů. Zajímá vás, jaké jsou u Cetelem k dispozici? Podívejme se na ně.

číst článek
Čt

Úrok u Spořicího účtu v Air Bank bude vždy v TOP 3 na českém trhu

Uvažujete o tom, že byste si zřídili spořicí účet? To je bezesporu chvályhodná myšlenka! Peníze do zásoby se vždy hodí. Kde Vám však nabídnou ten nejlepší spořicí účet s nejvyšším zúročením?

číst článek
Po

ČSOB poskytuje skutečně variabilní Půjčku na cokoliv

Opatřit si dnes peněžní půjčku není až takový problém. Poměrně lehce lze nalézt řadu bank, firem i různých pochybných institucí, kde Vám velmi ochotně půjčí. Nepříjemné zážitky však přijdou často již záhy potom. Splácení pochybného úvěru se lehce může proměnit v noční můru, která trvá řadu let.

číst článek

TIP: Půjčka před výplatou

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie. Použitím této stránky souhlasíte s pravidly používání cookie. Více informací zde.