Články na téma finance, půjčky, oddlužení a nebankovní půjčky

Půjčka pro Slováky od Crediton – co je třeba splnit?

Společnost Crediton je známá tím, že nenabídne svou půjčku jenom Čechům. Má připraveny peníze také pro občany slovenské národnosti. Co musí pro získání splnit a co konkrétně dostanou?

číst článek
Ne

Komu nabídne O2 své služby?

Tento mobilní operátor je dnes rozhodně jedním z nejznámějších, kteří na našem trhu jsou. S tím souvisí nejenom to, jaké služby nabídne. Souvisí s tím také to, komu je může O2 dnes poskytovat.

číst článek
Út

Presto půjčka od UniCredit je pro vás k dispozici i s lákavým bonusem

Potřebujete rychle peníze a nevíte, kde je seženete za co nejvýhodnějších podmínek? STOP! Vaše hledání právě skončilo! Presto půjčka od UniCredit je pro vás tím nejlepším možným řešením. Peníze máte k dispozici v podstatě ihned a při splnění několika podmínek se můžete těšit i z milého bonusu.

číst článek
Čt

Kdo může využívat služby Vodafone?

Tohoto mobilního operátora rozhodně není třeba nijak dlouze a nijak zvlášť představovat. Dnes ho zná skutečně téměř každý. Podívejme se však na to, na koho primárně cílí svou nabídku.

číst článek
So

Osobní účet mKonto u mBank si založíte z pohodlí domova

Myslíte si, že při založení osobního bankovního účtu je nutná návštěva pobočky? Tak tomu bylo možná dříve, dnes již to rozhodně neplatí. Alespoň ne v bankách, které se snaží jít s dobou!

číst článek
Po

T-mobile nabídne tarify i předplacené karty

Podíváme-li se na to, co můžeme jako běžní občané u tohoto operátora využívat, můžeme se vydat hned dvěma cestami. Jednou je paušál a druhou je také neméně oblíbená předplacená karta.

číst článek

TIP: Půjčka před výplatou

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie. Použitím této stránky souhlasíte s pravidly používání cookie. Více informací zde.