Články na téma finance, půjčky, oddlužení a nebankovní půjčky

Po

Jaké možnosti internetu nám nabídne Vodafone?

Služby mobilního operátora nemusíme využívat jenom ve chvíli, kdy potřebujeme volat. Je dobré je využívat i ve chvíli, kdy potřebujeme třeba také tarify datové – tedy internet. Co nám nabídne Vodafone?

 

číst článek
Po

Proč je hubnutí důležité?

Nejste spokojeni se svou postavou? Pokud je tomu tak, měli byste věnovat svůj čas hubnutí. Jedině tak dokážete něco udělat nejenom se svou postavou. Podívejte se, proč je redukce váhy důležitá.

 

číst článek
Po

K Air Bank si lze převést vaše stávající půjčky

Není to jenom banka, která nabízí účty, nebo poskytuje úvěry. Air Bank je také bankou, která nám v případě zájmu umožní získat výhodné podmínky našich stávajících půjček. Jak? Rychlým převedením.

 

číst článek

Jak dobré má Vodafone pokrytí?

Když se rozhodujeme o konkrétním operátorovi, zajímá nás celá řada věcí. Jednou z takových je třeba i síla signálu. Ta je určována poměrně jednoduše. A to podle toho, zda má operátor v lokalitě pokrytí.

 

číst článek

Na co lze využít půjčky, které nabídne Komerční banka?

Komerční banka rozhodně není na trhu žádným nováčkem. Poznáte to i podle nabídky úvěrových produktů, které jsou určeny skutečně pro každého. Na co konkrétně je můžeme využívat? Pokud se sami rozhodnete pro to, využít úvěrů od této banky, je dobré se nejprve podívat na to, na co lze dané půjčky konkrétně využít.

číst článek
Ne

I kreditní karty vede ČSOB jako úvěry

Úvěrový produkt nemusí mít nutně podobu jenom klasické půjčky, nebo hypotéky. Jsou to i kreditní karty, které do tohoto segmentu spadají. Jaké konkrétní nám nabízí známá a velká banka ČSOB? Výhody kreditních karet jsou zřejmé.

číst článek

TIP: Půjčka před výplatou

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie. Použitím této stránky souhlasíte s pravidly používání cookie. Více informací zde.