Články na téma finance, půjčky, oddlužení a nebankovní půjčky

Po

Jak využívat 4G internet od O2?

Současní moderní operátoři se trumfují nejenom v nabídce hlasových tarifů, ale trumfují se také v nabídce těch mobilních. Jedničkou v dané oblasti je O2 a její 4G internet. Můžete ho využít i vy?

 

číst článek
Po

Na jaké sporty je u Chance nejvíce tipováno?

Kurzové sázení je oblíbené hlavně proto, že se snažíme tipnout výsledek zápasu, ale i různé další možnosti, které jsou s konkrétním utkáním spjaty. A na jaké je nejvíce tipováno u Chance? Začneme určitě těmi nejoblíbenějšími sporty, jelikož právě ty patří mezi nejvíce vyhledávané jak zkušenými sázkaři, tak i nováčky.

číst článek
Po

Proč sázet u Sazkabet online?

I když mnoho sázkařů stále využívá pobočky a terminály, není v dnešní době problém si u Sazkabet vsadit také online, z pohodlí domova. My se společně podíváme na důvody, proč to dělat. Prvním důvodem je právě ona pohodlnost. Není třeba kamkoliv chodit, jelikož vše zvládnete přímo z vašeho domova.

číst článek
Po

Jak si vsadit u společnosti Fortuna?

Kurzové sázky jsou v poslední době oblíbenou možností, jak můžeme zhodnotit své peníze a jak si užít adrenalin. Ideální je využít známé sázkové kanceláře Fortuna. A kde si u ní můžeme vsadit? Podíváme se. První možnost je určitě spojena s pobočkami.

 

číst článek
Po

Jakých chyb se při hubnutí nejvíce dopouštíme?

Chyby dělá každý. Vyvarovat bychom se jich měli nejenom v osobním životě, ale i v případě, kdy máme zájem o hubnutí. Podívejme se na ty nejčastější, kterých se řada z nás může dopouštět. První chybou, kterou se dopouštíme, je určitě to, že máme nedostatek stravy. Právě ten je velkým problémem, jelikož mnoho lidí si myslí, že při dietě nesmí jíst.

číst článek
Po

Drastické hubnutí nefunguje. Proč?

Mnoho lidí si myslí, že při hubnutí musejí začít výrazně odmítat stravu. To je ale velmi špatná cesta, jelikož takové drastické hubnutí nefunguje, ani fungovat nebude. Společně zjistíme, proč vlastně.

číst článek

TIP: Půjčka před výplatou

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie. Použitím této stránky souhlasíte s pravidly používání cookie. Více informací zde.