Články na téma finance, půjčky, oddlužení a nebankovní půjčky

GE Money Vás se svojí Konsolidací půjček vytáhne z problémů

Nezvládáte splácet svoje závazky? Určitě nejste jediní, komu se taková nešťastná věc přihodila, takže stud není v žádném případě na místě! Je ovšem potřeba začít tento problém co nejdříve řešit. Média jsou plná příběhů lidí, kteří tento radikální řez stále odkládali a odsouvali, až jim nakonec skutečně nebylo pomoci.

číst článek
Čt

Oddlužení fyzických osob může pomoci

Oddlužení nebo také úpadek či osobní bankrot spravuje zákon o insolvenci. Návrh na oddlužení smí podat pouze dlužník sám za sebe. Návrh na povolení oddlužení se podává zároveň s návrhem na insolvenci.

číst článek
Po

Jednoduchá a rychlá pomoc to je Japonská půjčka

Nestačí vám peníze do výplaty? Potřebujete půjčit třeba jen na týden nebo na pár dní? Máte nečekanou platbu a chybí vám peníze? Pomůže vám Japonská půjčka od společnosti Home Credit!  Je to rychlá a velmi snadná on-line půjčka, která vás nepřipraví o váš drahocenný čas a ještě vám pomůže. A proč právě název Japonská půjčka?

číst článek
Čt

Život vám usnadní půjčka před výplatou

Málokdo má v dnešní době dostatečnou finanční rezervu. Pokud přijdou nečekané výdaje, i charakteru nižších částek, může nastat problém. Před těmito problémy vás ochrání půjčka před výplatou.

číst článek
Čt

Dnes je půjčka dostupná i u soukromých osob

Myslíte si, že pro úvěr musíte nutně jenom na pobočku banky, nebo nebankovní společnosti? Omyl. Půjčí vám totiž i soukromé osoby. Podívejte se na to, jak může jejich nabídka vypadat a čeho se týká.

číst článek
Čt

Komerční banka vychází se svojí Lady kartou vstříc všem moderním ženám

Jak dnes poznáte moderní ženu? Myslíte si, že je to podle nejmódnějšího oblečení, účesu či názorů? Samá voda!

číst článek

TIP: Půjčka před výplatou

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie. Použitím této stránky souhlasíte s pravidly používání cookie. Více informací zde.