Čt

Úrok u Spořicího účtu v Air Bank bude vždy v TOP 3 na českém trhu

instituce-airbank.jpg
foto: Airbank

Uvažujete o tom, že byste si zřídili spořicí účet? To je bezesporu chvályhodná myšlenka! Peníze do zásoby se vždy hodí. Kde Vám však nabídnou ten nejlepší spořicí účet s nejvyšším zúročením?

Tady je každá rada drahá, protože situace na bankovním trhu se někdy mění rychleji než počasí. Co byste však řekli na to, kdyby Vám někdo nabídl, že Váš spořicí účet bude patřit vždy mezi tři nejlépe úročené produkty tohoto typu na českém trhu? Kdepak, to není žádná legrace, ale mimořádná nabídka Air Bank!

Air Bank se nebojí Vám garantovat kvalitu

Není na tom nic složitého. Banka se bude o to, aby dostála svému závazku, starat zcela sama a v případě nutnosti Vám úrok bez připomínek upraví. V tomto případě pak stoprocentně platilo rčení o tom, že kdo dřív přijde, ten dřív bere. Klienti, kteří se uchýlili pod křídla Air Bank do 1. ledna 2014, mají TOP 3 garancí svůj vklad úročen až do výše 1 milionu Kč. Také klienti, kteří přišli později, si však nemusí nijak zoufat, protože jsou jim touto sazbou úročeny vklady do výše 250 000 Kč. Je přitom o co stát, protože současná úroková sazba je 1,1 % ročně! Peníze nad oba limity jsou úročeny také velmi pěknou sazbou 0,5 % ročně.

Od září Vám Airbank přinese ještě větší úroky!

Věřte, nevěřte, ale od září tohoto roku mohou klienti banky získat ke svému spořicímu účtu ještě vyšší bonusové určení, než je TOP 3 garance! Co proto musí udělat? V podstatě nic, stačí alespoň pětkrát měsíčně zaplatit kartou Airbank. Každý, kdo vlastní spořicí účet, na němž má vklad do 250 000 Kč, se nyní bude moci těšit ze zúročení 1,5 %. Pokud však kartu této banky nevyužíváte, nemusíte se obávat žádných převratných změn. Jen Vaše úročení zůstane na 1,1 %, a to je rozhodně škoda. Rozmyslete si proto, zda to přece jen nevyzkoušíte!

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Půjčka před výplatou

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie. Použitím této stránky souhlasíte s pravidly používání cookie. Více informací zde.