So

Osobní účet mKonto u mBank si založíte z pohodlí domova

instituce-mbank.jpg
foto: mBank

Myslíte si, že při založení osobního bankovního účtu je nutná návštěva pobočky? Tak tomu bylo možná dříve, dnes již to rozhodně neplatí. Alespoň ne v bankách, které se snaží jít s dobou!

Osobní účet mKonto u mBank si bez problémů pořídíte z pohodlí domova prostřednictvím internetu a smlouvu Vám přinese kurýr až k vašim dveřím. Jestliže si jej však chcete založit přímo na pobočce, nic Vám v tom nebrání! Proč si zvolit právě tento osobní účet?

S osobním účtem mKonto od mBank výrazně ušetříte

Osobní účet mKonto a bankovní poplatky? To nejde dohromady! Vedení účtu je zcela zdarma, to samé platí i pro příchozí a odchozí platby, nastavení inkasa, SIPO i trvalé příkazy v rámci ČR. Dejte sbohem papírovým výpisům z účtu a nechte si raději zcela zdarma zasílat elektronické měsíční výpisy, s nimiž máte o dění na Vašem účtu dokonalý přehled! mBank Vám v rámci služeb k osobnímu účtu mKonto umožňuje i 3 výběry z jakéhokoli bankomatu v ČR zdarma. Pokud zasíláte platby mezi účty této banky, jejich okamžitá realizace je naprostou samozřejmostí.

Operátoři mLinky jsou Vám u mBank.cz kdykoli k dispozici

Pokud máte jakýkoli problém, můžete ho ihned řešit s operátory mLinky, kteří jsou Vám ochotni okamžitě poskytnout pomocnou ruku. Zásluhou internetového bankovnictví máte přitom Vy sami ke svému účtu přístup kdykoli a kdekoli, ovládat jej můžete také pomocí mobilní aplikace. Dokonalý přehled o dění na veškerých pohybech na něm budete mít také díky SMS zprávám a emailu. mBank.cz dovoluje k jednomu mKontu zřídit až 4 přidružená konta eMax a 4 přidružená konta eMax Plus. Bylo zjištěno, že průměrný bankovní zákazník ušetří pomocí osobního účtu mKonto až 2 000 Kč ročně. Zařaďte se mezi půl milionu spokojených klientů, kteří tento účet již využívají, a jejich počet stále utěšeně narůstá!

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Půjčka před výplatou

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie. Použitím této stránky souhlasíte s pravidly používání cookie. Více informací zde.