St

Minutovou půjčku od Equa bank oceníte, nejen když vám jde o minuty

instituce-equabank.jpg
foto: Equa bank

 Sháníte skutečně rychlou půjčku, která vás nesedře z kůže? V tom případě již asi víte, že to není zrovna snadný úkol. Někteří poskytovatelé vám nabídnou úroky, které lze s klidným svědomím označit za nekřesťanské, jinde vám pro změnu nepůjčí vůbec. Najdou se i takoví, kteří by chtěli, abyste jim půjčku vrátili pomalu za týden. Na Minutovou půjčku od Equa bank si ale rozhodně stěžovat nebudete!

Minutová půjčka od equa bank je úročena od pouhých 7,9 % p. a.

Nebojte se, toto není tiskařský šotek! V equa bank vám opravdu půjčí s takto nízkým úrokem, přičemž úroková sazba zůstává stálá po celou dobu trvání smlouvy. Není v tom skutečně žádný háček, smlouva není podmíněna žádnými jinými placenými produkty! Podobu splátek si můžete zvolit přesně na míru. Je na vás, zda se rozhodnete svůj závazek splatit za 3 měsíce nebo za 7 let! Výši splátky si stanovíte přímo na pobočce nebo za pomoci Klientského centra telefonicky.

Bankovní účty zásluhou Minutové půjčky nezejí prázdnotou

Je samozřejmé, že poskytnutí Minutové půjčky je v souladu s dobrými mravy zcela zdarma. Bankovní účty klientů Equa bank přitom dostanou vítanou finanční injekci již do několika minut od podání žádosti. Přes internet je vyhodnocení možné do konce do jedné minuty! Nikoho nezajímá, na co peníze potřebujete. To je vaše věc, banka pouze chce, abyste následně svůj závazek řádně spláceli. Z toho důvodu si nezapomeňte sjednat Pojištění k půjčce, která vám může velmi pomoci v případě nečekaných problémů. Equa bank chápe, že nemůžete dopředu tušit, zda vás nepotká nehoda, ztráta zaměstnání nebo jiná komplikace. Za pár korun vám umožní získat v tomto ohledu klidné spaní. Půjčit si můžete částku v rozmezí 5 000 – 600 000 Kč. Minutová půjčka dokáže poskytnout pomoc opravdu rychle!

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Půjčka před výplatou

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie. Použitím této stránky souhlasíte s pravidly používání cookie. Více informací zde.