Čt

Komerční banka vychází se svojí Lady kartou vstříc všem moderním ženám

instituce-kb.jpg
foto: Komerční banka

Jak dnes poznáte moderní ženu? Myslíte si, že je to podle nejmódnějšího oblečení, účesu či názorů? Samá voda!

Moderní žena současnosti je především majitelkou kreditní bezkontaktní embosované karty Lady karta, která již svým mimořádným a specifickým designem svědčí o kvalitním vkusu své majitelky. Tato karta je určena fyzickým osobám starším osmnácti let, přičemž dokonce není nezbytné, aby měly vedený svůj osobní účet u KB!

Komerční banka přináší s kreditní kartou Lady karta řadu dárků

Vyjmenovat všechny výhody, které tato kreditní karta přináší snad ani není možné. V každém případě se však vyplatí pozorně sledovat aktuální katalogovou nabídku, která zahrnuje celou řadu mimořádných nabídek a slev. Kosmetické přípravky, oděvy i celou řadu jiných kvalitních výrobků si tak můžete pořídit za ceny, o nichž se Vám dosud ani nesnilo. Stále přitom ještě budete vydělávat! Těšit se můžete také na celou řadu odměn a benefitů z jedinečného MasterCard® ELITE programu. Komerční banka povede Váš úvěrový účet ke kartě zcela zdarma, pokud z ní měsíčně zaplatíte alespoň 3000 Kč.

Lady kartou KB je Váš nákup v bezpečí

Vlastnictví karty s sebou nese i nárok na různé asistenční služby a promyšlený pojistný program. Ten zahrnuje pojištění kabelky, nákupu i bezproblémové doručení Vaší internetové objednávky. Chystáte se s partnerem na divadelní představení a něco Vám to překazí? Uvidíte, jak bude překvapený, až mu oznámíte, že Vaše Lady karta garantuje i pojištění storna vstupenek! Služby jako Home Assistance nebo Lifestyle se potom můžou hodit kdykoli. KB si skutečně umí vážit svých zákazníků, a proto z každé Vaší platby odvádí 1 % z každé platby kartou na Váš účet penzijního spoření u KB Penzijní společnosti. Ať děláte, co děláte, s Lady kartou prostě vyděláte!

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Půjčka před výplatou

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie. Použitím této stránky souhlasíte s pravidly používání cookie. Více informací zde.