Ne

I kreditní karty vede ČSOB jako úvěry

instituce-csob.jpg
foto: ČSOB

Úvěrový produkt nemusí mít nutně podobu jenom klasické půjčky, nebo hypotéky. Jsou to i kreditní karty, které do tohoto segmentu spadají. Jaké konkrétní nám nabízí známá a velká banka ČSOB? Výhody kreditních karet jsou zřejmé.

Jedná se o úvěrové produkty, které fungují na bázi běžných platebních karet. Nejsou však spojeny s naším bankovním účtem, ale s účtem novým. V rámci něho čerpáme peníze do minusu, což následně vede k tomu, že úvěr využíváme. V rámci vyčerpané částky je třeba danou sumu opět doplnit, abychom mohli peníze čerpat znovu. Takto jednoduše kreditní karta funguje.

Jaké výhody kreditky od ČSOB mají?

Nyní nezapomeňme zmínit také několik hlavních výhod, které se ke kreditním kartám vážou. V první řadě je to určitě jednoduchost získání. Kartu tak může podobně jako řadu úvěrů získat téměř každý. Dále je to jednoduchost použití. Kreditní kartu ČSOB můžeme využívat na běžné placení v obchodech, na placení na internetu, stejně jako na výběr z bankomatů. Zkrátka ve stejných situacích, v jakých bychom jinak používali kartu debetní. Zapomínat následně nesmíme ani na to, že s využitím mohou být spojeny různé bonusy.

Výběr karet je u CSOB široký

S oblíbeností tohoto úvěrového produktu souvisí i nabídka, která je k dispozici. Díky ní si přijde na své každý, ať už má jakékoliv nároky. CSOB nabídne jak kreditní karty v základním provedení, tak i takové, které jsou určené pro náročnější klientelu. Ty mohou nabídnout třeba jedno procento zpět z každé karty, možnost vstupu do VIP salonků na cestách, stejně jako mohou být spojeny i s možností nechat si na kartě vytvořit vlastní design. Jistotou je také to, že karty nabídnou i možnost dnes tolik vyhledávaného bezplatného placení. To celkově zjednodušuje a rozšiřuje jejich využití a tedy i čerpání samotného úvěru. A ten může být třeba i několik set tisíc korun.

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Půjčka před výplatou

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie. Použitím této stránky souhlasíte s pravidly používání cookie. Více informací zde.