Čt

Česká spořitelna a její vkladové bankomaty

instituce-csas.jpg
foto: Česká spořitelna

Jistě to zná takřka každý z nás dobře na vlastní kůži. Nutně by potřeboval vložit peníze na svůj účet, protože potřebuje zaplatit stočné, elektřinu, případně si vyhlédl v internetové aukci nějaké milé překvapení, není to však možné. Jednoduchým důvodem je fakt, že banka nemá v danou chvíli otevřeno, takže nemůže při nejlepší vůli našemu přání vyhovět.

Pokud se však naučíte používat vkladový bankomat, budete mít neomezený přístup ke svému účtu dvacet čtyři hodin denně a žádná podobná nepříjemnost Vás již nečeká. Nemusíte se přitom obávat toho, že byste obsluhu tohoto zařízení sami nezvládli, protože je skutečně velmi jednoduchá.

Česká spořitelna a její vkladové bankomaty jsou dostupné ve všech větších městech

V žádném případě přitom neplatí, že by se jednalo jen o službu dostupnou pro obyvatele velkých měst, protože Česká spořitelna rozmístila své vkladové bankomaty zatím ve 47 městech, kde jich najdete 82. Jsou tedy poměrně dobře dostupné. Velkou výhodou je potom skutečnost, že je najdete v samoobslužných zónách vybraných poboček. Co to znamená? Máte k nim přístup skutečně po celý den a vkladový bankomat můžete využít i mimo otevírací dobu.

Obsluha vkladového bankomatu CSAS

Pro vklad je možné použít debetní i kreditní kartu klienta, kterou vloží do bankomatu a zadá svůj PIN. Peníze potom lze zaslat nejen přímo na konkrétní účet k dané kartě CSAS, ale také na všechny účty nejen v této bance, ale i jiných bankovních institucích. Překážkou není ani zadání nezbytného symbolu. Do bankomatů je přitom zatím možné vkládat bankovky české měny a je samozřejmostí, že s nimi nebudou vloženy cizí předměty (kupříkladu sponky). Pak už zbývá jen zkontrolovat vloženou částku, odebrat si stvrzenku a svoji kartu a je hotovo! Peníze budou v co nejkratší době připsány na daný účet, u osobních účtů jde dokonce o záležitost pouhých několika vteřin. Hned poté již s nimi můžete třeba v rámci internetového bankovnictví volně disponovat.

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Půjčka před výplatou

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie. Použitím této stránky souhlasíte s pravidly používání cookie. Více informací zde.