Banky, bankovní účty, internetbanking, osobní účet, bankovní instituce

Po

K Air Bank si lze převést vaše stávající půjčky

Není to jenom banka, která nabízí účty, nebo poskytuje úvěry. Air Bank je také bankou, která nám v případě zájmu umožní získat výhodné podmínky našich stávajících půjček. Jak? Rychlým převedením.

 

číst článek
Ne

I kreditní karty vede ČSOB jako úvěry

Úvěrový produkt nemusí mít nutně podobu jenom klasické půjčky, nebo hypotéky. Jsou to i kreditní karty, které do tohoto segmentu spadají. Jaké konkrétní nám nabízí známá a velká banka ČSOB? Výhody kreditních karet jsou zřejmé.

číst článek
St

Minutovou půjčku od Equa bank oceníte, nejen když vám jde o minuty

 Sháníte skutečně rychlou půjčku, která vás nesedře z kůže? V tom případě již asi víte, že to není zrovna snadný úkol. Někteří poskytovatelé vám nabídnou úroky, které lze s klidným svědomím označit za nekřesťanské, jinde vám pro změnu nepůjčí vůbec. Najdou se i takoví, kteří by chtěli, abyste jim půjčku vrátili pomalu za týden. Na Minutovou půjčku od Equa bank si ale rozhodně stěžovat nebudete!

číst článek
So

Osobní účet mKonto u mBank si založíte z pohodlí domova

Myslíte si, že při založení osobního bankovního účtu je nutná návštěva pobočky? Tak tomu bylo možná dříve, dnes již to rozhodně neplatí. Alespoň ne v bankách, které se snaží jít s dobou!

číst článek
Čt

Úrok u Spořicího účtu v Air Bank bude vždy v TOP 3 na českém trhu

Uvažujete o tom, že byste si zřídili spořicí účet? To je bezesporu chvályhodná myšlenka! Peníze do zásoby se vždy hodí. Kde Vám však nabídnou ten nejlepší spořicí účet s nejvyšším zúročením?

číst článek
Po

ČSOB poskytuje skutečně variabilní Půjčku na cokoliv

Opatřit si dnes peněžní půjčku není až takový problém. Poměrně lehce lze nalézt řadu bank, firem i různých pochybných institucí, kde Vám velmi ochotně půjčí. Nepříjemné zážitky však přijdou často již záhy potom. Splácení pochybného úvěru se lehce může proměnit v noční můru, která trvá řadu let.

číst článek

TIP: Půjčka před výplatou

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie. Použitím této stránky souhlasíte s pravidly používání cookie. Více informací zde.